خواب در دوران بارداری - نکات و موقعیت های برتر به روز شده در تاریخ 2 سپتامبر 20191 نظر در خواب در بارداری - نکات و موقعیت های برتر دلایل زیادی وجود دارد که شما در دوران بارداری می خوابید مهم است ، هم برای سلامتی بالش بارداری کودک و هم برای مادر. با این حال ، قطعاً ساده تر از آنچه گفته می شود ، گفته می شود. شما می توانید بسیار گیج کننده باشید! بنابراین ، من می خواستم واقعیت هایی را در مورد چگونگی خوابیدن در دوران بارداری تنظیم کنم ، و بهترین تکنیک های استفاده از بالش بارداری برای کمک به حفظ موقعیت شما!

من به خاطر نوشتن این وبلاگ با من ، و به اشتراک گذاشتن تخصصش ، از Clare Bourne ، متخصص فیزیوتراپی بهداشت ن و مردان در Six Physio سپاسگزارم. Bbhugme ، سازندگان بالش بارداری مورد علاقه ما

مشاوره در مورد خواب در دوران بارداری

چرا مهم است؟

احساس خستگی و یا حتی خستگی در دوران بارداری به خصوص در 12 هفته اول معمول است.

تغییرات هورمونی در این زمان می تواند شما را احساس خستگی ، حالت تهوع و احساسات کند. تنها جواب این است که تا حد ممکن بمانید.

هرچه برجستگی شما بزرگتر می شود ، خوابیدن در یک شب خوب دشوار است. ممکن است احساس ناراحتی کنید و یا اینکه ، فقط وقتی راحت می شوید ، باید به حالت تعجب برسید!

ممکن است رویاهای عجیب و غریب را تجربه کنید که خواب شما را مختل می کند

بی خوابی بارداری نیز یک علامت شایع است

اگر نمی توانید بخوابید ، اجازه ندهید که شما را آزار دهد ، و به یاد داشته باشید که به کودک شما آسیب نمی رساند.

اگر می توانید در طول هفته برخی اوقات شب را داشته باشید.

عصرانه از نوشیدن چای ، قهوه یا نوشیدنی های کولا خودداری کنید ، زیرا کافئین می تواند خوابیدن را سخت تر کند.

اهمیت موقعیت خواب

مطالعات میدلندز و شمال غرب انگلستان (MiNESS) دریافتند که خوابیدن به پشت شما باعث افزایش خطر 2.3 برابر مرگ دیر هنگام (بعد از 28 هفته حاملگی) در مقایسه با نی است که از طرف خود می خوابند.

نتیجه تصویر برای تونیس خواب بی خواب

بنابراین ، باید بتوانید بخوابید.

شب بخوابم

بازگشت به خواب بعد از هر خواب بیدار

چرت روز

اگر از پشت خود بیدار هستید نگران نباشید!

وضعیت خواب رفتن طولانی ترین وضعیت در طول شب است

اگر بیدار شوید ، باید به سادگی به طرف خود بپیچید.

آیا باید سمت چپ باشد؟

مطالعه MiNESS تفاوت خطر بین خوابیدن در سمت راست یا چپ را پیدا نکرد.

کمپین خواب آور تامی توصیه می کند که ن می توانند از هر طرف بخوابند.

مزایای استفاده از بالش بارداری

از راحتی لانه بینی تا بالش نرم

به شما امکان می دهد وضعیت خواب خود را حفظ کنید

کمک کنید تا باسن دلسوز باشید تا خطر PGP را کاهش داده و علائم خود را بهبود ببخشید که ممکن است در حال تجربه آن باشید

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد درد لگن ، از جمله نکاتی در مورد بهبود علائم داشته باشید ، به دنبال بلاگ دیگری باشید که خیلی زود در مورد این موضوع خواهد آمد!

این می تواند وزن را در نقاط فشار کلیدی کاهش دهد

بهترین راه برای رهایی از خواب مراقبت از خود است.

چرا بالش bbhugme را توصیه می کنیم!

من و کلر و من هم این بالش را توصیه کرده ایم ، ما با این همکاری باردار شدیم. با آشنایی با سایر رقبا ، ما به شدت اعتقاد داریم که این بهترین محصول بالش بارداری در بازار است!

این نرم افزار دارای بسیاری از ویژگی های مفید برای کمک به حفظ وضعیت خواب و رفع مشکلات درد لگن در دوران بارداری است:

بسیار سبک است و به راحتی در شکل های مختلف قالب ریزی می شود

این بالش به زیبایی داخل یک کیف مسافرتی قرار می گیرد تا بتوانید با خود ببرید. ممکن است متوجه شوید که تجربه خواب و درد لگن حتی بدتر است!

پارچه پوشش گرما را به خود جلب نمی کند و احساس لمس احساس خنک کننده می کند

انتهای بالش قابل تنظیم است - می توان آن را به راحتی در بدن تان تنظیم کرد تا به اندازه کافی سفت و سخت باشد تا تقارن را هنگام قرار گرفتن بین پاهای خود حفظ کنید.

این ماده می تواند پس از زایمان و همچنین برای حمایت از کمر و لگن شما نیز در جلوگیری از کمر در هنگام تغذیه استفاده شود

با استفاده از کد 164 در پرداخت 10٪ تخفیف - لینک وابسته!

نحوه استفاده از بالش بارداری برای خواب

اطمینان حاصل کنید که بالش در لگن شما قرار دارد. هرچه برجستگی شما بزرگتر شد ، بالش را در زیر آن قرار دهید تا از شما پشتیبانی کند. این می تواند برخی از مشکلات ناراحتی لگن را ایجاد کند.

برخی از خانم ها داشتن بالش در کمر خود را مطابق شکل بالا نشان می دهند. بالش بارداری  این به صاف نگه داشتن ستون فقرات کمک می کند ، که می تواند به تنش عضلات و ناراحتی کمر کمک کند.

همچنین اگر درد دنده را تجربه کرده اید می تواند به شما کمک کند. همه ما متفاوت هستیم و آنچه را که قبل از شما و بدن شما انجام می دهد را امتحان می کنیم

در حالی که استفاده از بالش حاملگی در هنگام خواب ممکن است مانع از درد همه موها نشود ، با نگه داشتن سر در حالت متقارن ممکن است از بدتر شدن علائم جلوگیری کند. اگر درد مداوم لگن را تجربه می کنید ، از ماما یا پزشک خود بخواهید که شما را برای مشاوره و ورزش های خاص که می تواند به بهبود علائم شما کمک کند ، به فیزیوتراپیست ن ارجاع دهد.

این پست وبلاگ با همکاری bbhugme نوشته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات آنها ، به این قسمت بروید

گرفتن بهترین بالش بارداری - از کجا می توان در سنگاپور اری کرد؟

سال گذشته / راهنمای وبلاگ و بررسی بارداری / با صرفه جویی در پول بابا

0 سهام

انتخاب بهترین بالش بارداری به نیاز شما و آنچه شما را آزار می دهد بستگی دارد. یک بالش حاملگی در دوران بارداری همسرتان برای تسکین درد بسیار مفید است. افزایش وزن و استرس روی شکم یا پشت می تواند پشت مومیایی ها را سفت کند. بنابراین ، یک بالش حاملگی برای تسکین دردهای کمر به کار می رود.

یک بالش حاملگی می تواند برای خواب ، پرستاری استفاده شود و همچنین به تسهیل شیردهی کمک می کند. کودک شما پایدار است و شیردهی شما را دلپذیرتر می کند.

تصور کنید که می توانید در حین شیر دادن بازوهای خود را روی ن استراحت دهید. این بالش های بارداری مانند اندازه ها ، شکل ها و مواد مختلفی مانند.

چگونه یک ن بارداری مناسب انتخاب کنیم؟

یک بارداری خوب یک بخش اساسی از یک خانم باردار با کمردرد است. اما آنها راحتی ، شکل و طراحی هستند ، اجازه دهید ابتدا معیارهای انتخاب را بررسی کنیم.

سطح راحتی

چگونه می توان یک ن بارداری را برای ارزش بهتر اری کرد؟ با انتخاب بهترین راحتی در بارداری در این گروه شروع کنید.

زیرا اگر تصمیم به ن بارداری گرفتیم ، قطعاً به این دلیل است که ما به دنبال چیزی برای رفع ناراحتی هستیم.

اول: استحکام را تعیین کنید.

برخی از افراد درباره بالش بارداری خود فکر می کنند ، برخی آن را ترجیح می دهند.

بنابراین ، هر کدام از استحکام خود را ترجیح دهید ، حتماً یکی از آنها را اری کنید.

خواندن: سفر به مالاکا از سنگاپور - 3 روز شکار مواد غذایی Malacca

انواع مختلف بالش های بارداری

بالش Long Pregnancy: این نوع بالش برای خواب است می توانیم همه جا را بپوشانیم و از راحتی کامل لذت ببریم. غالباً قبلاً برای انطباق با قسمتهای استراتژیک بدن آموزش دیده است.

بالش بارداری Wedge: این بالشتک کوچک ، به شکل مثلثی ، برای کاهش وزن شکم در زیر شکم قرار می گیرد. این ماده عمدتا در دوران بارداری استفاده می شود. این بهترین بالش برای پشتیبانی از شکم است.

بالش به شکل لوبیا: همانطور که از نام آن پیداست ، یک لوبیای خمیده را تشکیل می دهد ، و بندهای آن در طرفین است. هنگامی که معده فضای بیشتری را اشغال می کند ، تسکین قابل توجهی می یابد. همچنین یک ن مفید برای تغذیه با شیر مادر ، حمایت از کودک و پشتیبانی کافی از نوزاد در هنگام نشستن می تواند باشد.

بالش انعطاف پذیر: هنگام خواب ، با زن باردار سازگار است.

سازگاری با وضعیت خواب شما. شما می توانید آن را در گردن ، پشت ، پاها یا شکم قرار دهید ، هر کجا که می خواهید.

انتخاب بهترین بالش بارداری

بالش حاملگی در کل بدن را شکل می دهید

ن ساخته شده است که مادر را به حمایت کامل و تضمین می کند. تمام بدن مادر را در آغوش می گیرد. از سر تا پا ، بدن کاملاً در آغوش گرفته شده است.

برای شیردهی ، اگرچه شکل آن به طور کامل کودک را پشتیبانی نمی کند. این بالش در حین شیر دادن از بازوهای مادرش پشتیبانی می کند.

خوب

موقعیت مناسب برای بارداری

پنبه 100٪

خواب را تسهیل می کند

خیلی خوب نیست

بسیار زیاد برای تختخواب کوچک

بررسی های بیشتر را بخوانید

بالش بارداری PharMeDoc بدن کامل

با بالش حاملگی C شکل که از پشت ، باسن ، زانو ، گردن و سر شما پشتیبانی می کند ، به راحتی استراحت کنید. این بالش بدن برای خانمهای باردار که مشکل عدم فاقد حمایت مناسب هنگام وضع حمل در کنار خود را می دانند ضروری است.

بالش تمام بدن PharMeDoc جایگزینی نیاز به بالش های چند نفره در شب استفاده می کند. بعنوان بالش بارداری و بعداً به عنوان یک بالش تغذیه یا پرستاری از آن استفاده کنید.

از کجا می توان ارزانترین بالش بارداری در سنگاپور را دریافت کرد؟

اگر بودجه دارید و می خواهید این ناراحتی ها را برطرف کنید و بالش های بارداری را امتحان کنید. در اینجا چند توصیه در مورد ارزانترین بالش بارداری که می توانید در سنگاپور دریافت کنید ، آورده شده است؟

بالش بارداری بدن

بررسی های بیشتر را بخوانید

بالش بارداری بدن - بزرگ

به گفته مرور کنندگان Hyperenthusiastic ، بهترین بالش های بارداری در آمازون

توسط ویراستاران

عکس: حسن نیت ارائه دهنده خرده ی

در اینجا ، در استراتژیست ، ما دوست داریم خودمان را دیوانه (به بهترین وجه) درباره چیزهایی که می خریم فکر کنیم ، اما دوست داریم دوست داشته باشیم ، می توانیم همه چیز را امتحان کنیم. به همین دلیل ما انتخاب مردم را داریم که در آن بهترین محصولات را پیدا می کنیم و متقاعد کننده ترین آنها را معرفی می کنیم. (می توانید در مورد سیستم رتبه بندی ما و نحوه انتخاب هر آیتم در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

و ما باید ملزومات آن را داشته باشیم - مانند محصولات مراقبت از پوست ، بدون حاملگی ، ساق های کشیده و پالتوهای زمستانی غیر منعطف آمازون.

بالش با بالاترین درجه بارداری

بالش بدن کامل Leachco Snoogle

"من اکنون در سه ماهه سوم ام هستم. این بالش را در ابتدای سه ماهه دوم خود گرفتم. من نمی توانم به اندازه کافی در مورد آن رقیب باشم. "یک بررسی کننده می نویسد ، و تقریبا 6000 نفر دیگر ، در بررسی های چهار و پنج ستاره ، موافق هستند. یکی می گوید: "این طراحی فشار کمتری و کمر بودن است ، همچنین من را در موقعیتی قرار می دهد که برای مراحل بارداری از نظر ارگونومیکی صحیح باشد." یک ار گزارش می کند که همسرش "وسواس این بالش غرغانی" است که در دوران بارداری برای او اری کرده است. وی گفت: "او می گوید كه از او حمایت می كند و او راحت است كه حتی اگر پسر ما یک ماهه باشد ، نمی تواند بدون آن بخوابد. من فکر می کردم که بدترین قسمت این است که ما به سراسر کشور منتقل شده ایم ، و من گیر کرده ام که این بالش عظیم را از هتلم گرفته تا همسرم کوچک 4 پاییز 11 خود را که پس از من در حال اجرا است گنگ بزنم و فریاد کشیدم که بالش گلیات او روی زمین کشیده است. "

یک بررسی کننده که با فرزند هفتم خود باردار است ، "بدیهی است که بدن فقیر من کتک خورده است. شب اول با این بالش ، من به معنای واقعی کلمه از آسمان ها گذشتم و لرزیدم که بخوابم. "چندین بازرس چندین بالش از این بدن را" مادام العمر "می نامند ، با یک توضیح ،" من می توانم به راحتی روی پشتم بخوابم. کنار و حتی معده (در حال حاضر ، قبل از اینکه خیلی بزرگ شوم ، مطمئن هستم) با غلتیدن و خم کردن این بالش به هر روشی که نیاز داشته باشم. "

و اکنون برخی از میکروپیک ها برای بالش بارداری ممکن است به دنبال آن باشند.

بهترین بالش بارداری به شکل C

بالش حاملگی 60 اینچ ترمیمولوژی

"من این بالش را دوست دارم. من فقط زودتر از این کار کردم. " طرفداران دیگری نیز دارد ، از جمله داوری که می نویسد "" و دیگری که می گوید: "" من به سر ، گردن و بازگشت به حالت ایستاده در حالی که در کنار من است. "به عنوان شما می توانید به روبرو از هر طرف بالش بخوابید ، این نقد کننده می گوید:" من دوست دارم گزینه استفاده از سمت یا باز را داشته باشم. یکی دیگر را دوست دارد ، به لطف C شکل ،

34 دلار در آمازون

بهترین بالش بارداری U شکل

بالش بدن بارداری کامل با ملکه رز

در مقایسه با یک بالش به شکل C ، بازرسان دوست دارند که چگونه این شکل متقارن U شکل اجازه می دهد تا به راحتی موقعیت ها را در طول شب تغییر دهید. "با یک بالش U شکل ،" من یک نویسنده را می نویسم ، و دیگری می افزاید: "مطمئناً هنگام بارداری و داشتن سرمایه بسیار خوبی است. ماندن [در] یک مکان دشوار است. "این بالش شگفت انگیز است! به مکانهای مناسب پشتیبانی می کند و حرکت راحت به یک میلیون بالش می کند تا راحت شوید. "

بارداری زایمان نوزاد سیسمونی بالش ,بارداری ,خواب ,استفاده ,تواند ,مورد ,بالش بارداری ,دوران بارداری ,بهترین بالش ,بالش حاملگی ,بارداری برای منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Perspolis طراحی سایت تهران، اردبیل،،ارومیه،زنجان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان اجاره خانه فدا چت|خلوت چت|چت روم خلوت|چت خلوت|شیراز چت Seang7jlybqc rumah اینجا همه چی هست